תחום: אונקולוגיה
מצב רפואי: חולים הסובלים מלימפומה אינדולנטית נשנית שאינה הודגקין (iNHL)
ירושלים; מרכז; צפון
תכשיר רפואי
24/11/2015
מגייס
 • המחקר פתח/סגור
  סטטוס המחקר
  מגייס
  תקציר המחקר

  תרופת המחקר, קופנליסיב, היא תרופת מחקר (ניסיונית) החוסמת את האנזים: Phospho-Inositol-3-Kinase (PI3K), החשוב לצמיחת תאי הגידול. מטרתו של מחקר זה היא להעריך האם תרופת המחקר הנבדקת (קופנליסיב) בשילוב עם אימונו-כימותרפיה מקובלת (ריטוקסימב בשילוב עם בנדמוסטין [R-B] וריטוקסימב בשילוב עם 4 תרופות: ציקלופוספמיד, דוקסורוביצין, וינקריסטין ופרדניזון [R-CHOP]) היא יעילה ובטוחה בהשוואה לפלצבו (טיפול מדומה) בשילוב עם אימונו-כימותרפיה מקובלת (R-B או R-CHOP) בחולים הסובלים מלימפומה אינדולנטית נשנית של תאי B שאינה הודגקין (iNHL), אשר קיבלו קו טיפול אחד עד 3 קווי טיפול לכל היותר ונחשפו בעבר לריטוקסימב ולתכשירי אלקילציה. במידה ותשתתף במחקר תשובץ לאחת משתי זרועות הטיפול במחקר: יהיה לך סיכוי של 1 מתוך 2 לקבל קופנליסיב בשילוב עם R-CHOP או R-B וסיכוי של 1 מתוך 2 לקבל פלצבו בשילוב עם R-CHOP או R-B . אתה והרופא שלך לא תדעו באיזו קבוצה (קופנליסיב או פלצבו) תהיה משובץ במהלך שלב הטיפול.

  משך הטיפול: הטיפול המשולב (קופנליסיב/פלצבו עם R-B או R-CHOP) יינתן במשך 6 מחזורים לכל היותר (מחזורים 1-6). קופנליסיב/פלצבו כתכשיר יחיד יינתן החל ממחזור 7 ואילך. משך הטיפול המרבי בקופנליסיב/פלצבו הוא 12 חודשים (לרבות טיפול משולב וטיפול כתכשיר יחיד). משך השתתפותך במחקר וכן מספר ביקורי המחקר שלך ישתנה בהתאם למידת הסבילות שלך לטיפולים ולשיקול דעתו של הרופא שלך בנוגע לתועלת שאתה עשוי להפיק מהמשך השתתפותך במחקר. המחקר מחולק לשלושה שלבים: שלב המיון: שבו תעבור בדיקות והליכים מסוימים על מנת לוודא שההשתתפות במחקר בטוחה עבורך שלב הטיפול: שבו יוקצה לך המינון המומלץ של תרופת המחקר / שילוב עם פלצבו שלב המעקב אחרי הטפול: לאחר קבלת ההחלטה על הפסקת הטיפול הרופא שלך יפגוש אותך באופן אישי או יתקשר אליך בטלפון על מנת לקבל מידע על רווחתך הכללית ומצב מחלת הסרטן שלך.

  המשך לקרוא
  התוויה נחקרת
  לימפומה אינדולנטית נשנית שאינה הודגקין (iNHL)
  איזור גאוגרפי
  ירושלים; מרכז; צפון
  מרכז/ים רפואי/ים מגייס/ים
  בית חולים האוניברסיטאי הדסה עין כרם; מרכז רפואי ע"ש אסף הרופא, צריפין; מרכז רפואי ע"ש ד"ר ח. שיבא, תל-השומר; מרכז רפואי ע"ש ספיר, מאיר; מרכז רפואי ע"ש רמב"ם
  תאריך אישור הניסוי
  24/11/2015
  שלב המחקר (פאזה)
  III
  סמיות
  סמיות כפולה
  אקראיות
  כן
  מספר NIH
  NCT02626455
  קישור לאתר NIH
  זרועות מחקר

  קופנליסיב (תרופת המחקר) בשילוב עם R-CHOP או R-B

  פלצבו בשילוב עם R-CHOP או R-B

 • המוצר פתח/סגור
  סוג המוצר
  תכשיר רפואי
  שם מוצר מסחרי
  Copanlisib
  שם מוצר גנרי
  Copanlisib
  צורת מתן
  תוך-ורידי
  סטטוס רישום מוצר המחקר
  לא רשום
 • המשתתפים פתח/סגור
  קריטריוני הכללה
  המשך לקרוא
  קריטריוני אי הכללה
  המשך לקרוא

  תנאי הקבלה (קריטריוני הכללה ואי-הכללה) של משתתפים במחקרים הקליניים המפורסמים במאגר הם חלקיים בלבד, וייתכנו הבדלים בתנאי הקבלה בין מרכזים רפואיים שונים.

  מספר המשתתפים בארץ
  25
  מספר המשתתפים בעולם
  676
  הדרישות מהמשתתף במחקר

  סריקות טומוגרפיה ממוחשבת (CT) / דימות באמצעות תהודה מגנטית (MRI) בדיקת טומוגרפיה באמצעות פליטת פוזיטרונים - טומוגרפיה ממוחשבת (PET-CT) ביופסיית מח עצם ייתכן כי יהיה צורך לבצע ביופסיה חדשה באחד מנגעי הסרטן שלך בדיקת התפקוד הלבבי שלך באמצעות אקוקרדיוגרפיה (אקו לב) או סריקת MUGA ניטור רמות הסוכר בדם תילקחנה דגימות דם למדידת PK (פרמקוקינטיקה) של תרופת המחקר בדיקות גנטיות בדגימות הפלסמה ורקמת הגידול שלך

 • אנשי קשר פתח/סגור
  {{$index + 1}}.
  אזור גאוגרפי:
  {{Contact.HealthGeographicArea}}
  מרכז רפואי:
  {{Contact.HealthRecruitersMedicalCenters}}
  חוקר/ת ראשי/ת:
  {{Contact.HealthRuoff}}
  סטטוס המחקר:
  {{Contact.HealthResearchStatus}}
  טלפון צוות המחקר:
  {{Contact.HealthCoordinatorPhone}}
  דוא"ל צוות המחקר:
  {{Contact.HealthCoordinatorMail}}